Image Image Image Image Image Image Image Image Image

nieuws

04 mei

By

No Comments

We gaan weer van start.

4 mei 2020 | By | No Comments

Het is al 8 weken geleden dat de bijeenkomsten voor alle speltakken stil kwamen te liggen. Daar komt nu gelukkig een einde aan. We zijn zeer verheugd dat we na goed overleg met de gemeente de goedkeuring hebben gekregen weer met onze fysieke bijeenkomsten te starten.

Natuurlijk zullen we er alles aan doen dit veilig te doen en volgens de richtlijnen van het RIVM, Scouting Nederland en de Gemeente Weert.

Ook niet leden zijn van harte welkom om te komen spelen bij onze Scouting. Hier zitten gedurende de Corona tijd geen kosten of andere voorwaarde aan vast. Meld je wel van te voren even aan op info@scoutingkeentmoesel.nl .  Ken je iemand waar je mee, mee wilt komen vraag hem of haar dit dan even aan de betreffende leiding door te geven.

De bijeenkomsten starten vanaf deze week donderdag 7 mei allemaal weer voor alle leden t/m 18 jaar volgens onderstaand schema.

Speltak Dag Tijd Eerste bijeenkomst
Bevers Zaterdag 10:00 – 12:00 9 mei
WeZa (welpen zaterdag) Zaterdag 10:00 – 12:00 9 mei
WeDo (welpen donderdag) Donderdag 18:30 – 20:00 7 mei
Scouts Vrijdag 19:30 – 21:30 8 mei
Explorers Vrijdag 19:30 – 21:30 8 mei

Leden en hun ouders krijgen allemaal per brief alle informatie en voorwaarde om een veilige start te waarborgen.

Wij hebben er weer zin in!

 

Submit a Comment